Життя без обману: як вибирати свіжі продукти?

Споживання якісних і свіжих продуктів — один із принципів харчової безпеки, що допомагає кожній людині уберегти себе та своїх близьких від отруєнь і кишкових інфекцій. Щоб уникнути таких неприємностей, потрібно навчитися правильно вибирати свіжі та якісні продукти, а для цього варто знати кілька простих способів, які допоможуть перевірити якість.

М’ясо тварин

Що б ви не купували — яловичину, телятину, свинину або баранину, є загальні характеристики, за якими легко зрозуміти, наскільки продукт свіжий. Передусім потрібно звернути увагу на колір м’яса. Якісна яловичина має рівномірний червоний колір, телятина — рожевий, свинина — ніжно-рожевий, а баранина — червоний насичений колір з прошарками білого, а не жовтого жиру.

Якісне м’ясо має прозорий сік червоного кольору, після натиснення свіже охолоджене м’ясо відразу ж відновлює первісну форму, а на замороженому залишається червона пляма. Наявність слизу, липкої поверхні та сторонніх плям — привід відмовитися від такого продукту.

М’ясо птиці

М’ясо птиці теж треба вибирати за зовнішнім виглядом. Шкіра має бути від вершково-білого до жовтого кольору, гладенькою, вологою, без синців і порізів. Кінці кісток мають бути тільки рожево-білими, а після натиснення свіже м’ясо птиці відразу ж набуває первісної форми. Вік птиці можна визначити за кольором жиру. Темно-жовтий свідчить про те, що курка стара, у молодої жир кремовий.

М’ясний фарш

Свіжість замороженого фаршу можна візуально оцінити за кольором продукту. Він може варіюватися від світло-рожевого до червоного. Сірий колір — ознака того, що продукт у продажу вже тривалий час. А темні вкраплення вказують на те, що у фарш під час приготування потрапило несвіже м’ясо.

Вибираючи охолоджений фарш, потрібно звертати увагу на виділення соку. Світло-червоний відтінок — ознака свіжого продукту. Якщо соку взагалі немає — фарш

До всіх статей